Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Komponenty meblowe

Przy produkcji mebli na wymiar korzystamy wyłącznie z komponentów od sprawdzonych producentów, w celu zachowania najwyższej jakości naszych wyrobów. Nieustannie dbamy o to, aby użytkowanie produkowanych przez nas mebli było dla naszych Klientów przyjemnością, bowiem jaki pożytek jest z pięknie wyglądającej, solidnej szafy, która nie sprawdza się w codziennym życiu? Z pozoru nieistotne szczegóły, takie jak systemy cichego domykania, potrafią w znaczącym stopniu uprzyjemnić codzienne czynności związane z użytkowaniem mebli. Dużą uwagę przykładamy do detali, po których łatwo można stwierdzić, czy wykonawca danych mebli rzetelnie traktuje powierzone mu zlecenie. Ogromną rolę w przechowywaniu odgrywają również wszelkiego rodzaju akcesoria, pomagające w skutecznej organizacji przestrzeni. Tworzymy garderoby na zamówienie i szafy wnękowe z wykorzystaniem niezawodnych komponentów firm Indeco i Sevrol, które od lat doceniają konsumenci na całym świecie.

Dzięki przynależności do sieci salonów Max Kuchnie możemy zaoferować naszym Klientom szeroki asortyment sprzętu AGD i elementów wyposażenia kuchni, dopasowanych w profesjonalny sposób przez doświadczonych projektantów wnętrz. Pozwól się zaskoczyć nowoczesnej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom, stosowanym w projektach zestawów meblowych do kuchni, sypialni czy garderoby.