Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Akcesoria meblowe

W produkowanych przez nas meblach za każdym razem piękno i trwałość idą w parze z funkcjonalnością. Naszym Klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania, które znacznie ułatwią wykonywanie codzienne czynności i skutecznie zadbają o komfort użytkowania każdego mebla. Akcesoria meblowe wykorzystywane w naszych projektach, pochodzą wyłącznie od firm, co do których jakości towarów jesteśmy pewni. Współpracujemy z markami takimi jak Blum, Peka, Schachermayer, Rejs oraz Hettich.

Funkcjonalność naszych mebli zapewniamy wyposażając je w systemy cichego domykania, odpowiednie mocowania, zawiasy i okucia. Oferujemy również rozwiązania, takie jak otwieranie szafek na dotyk, będące  nieodłącznym elementem nowoczesnych mebli w stylowym wnętrzu. Wiemy, że intensywne użytkowanie przestrzeni kuchennej wymaga zastosowania ergonomicznych rozwiązań i technologii, które pozwolą na komfortowe użytkowanie nawet wyjątkowo ciasnym pomieszczeniu. Systemy relingowe, kosze cargo czy kosze w szafkach narożnych są doskonałym wyborem do kuchni, jednak z powodzeniem sprawdzają się również w spiżarni czy przedpokoju. Zadbaj o ergonomię i bezpieczeństwo w swoim domu!