Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Blaty i płyty meblowe

Największym, oraz najważniejszym komponentem użytkowym większości mebli do kuchni czy łazienki są blaty. Ogromną rolę odgrywa tu materiał, który decyduje o trwałości i odporności wyrobu końcowego. Nawet najdoskonalsze blaty kuchenne nie spełnią należycie swojego zadania, jeżeli zabrudzenia spożywcze będą w stanie pozostawić na nich trwałe, nieestetyczne ślady.

Oferujemy blaty i płyty drewniane, doskonale komponujące się zarówno ze stylem rustykalnej kuchni, jak i industrialnego salonu. Naturalność drewna nigdy nie przestanie być w modzie, pasuje ono do wielu kolorów i aranżacji wnętrz a dodatkowo, odpowiednio impregnacja pozwala cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem przez długie lata. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się kamienne blaty do kuchni i łazienki, stanowiące wówczas najsolidniejszy element danego pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługuje granit – odporny na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i wysoką temperaturę, ponadto łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Najczęściej wybierany jako materiał na blaty kuchenne ze względu na trwałość, ale również na szeroką gamę kolorystyczną.

Świetną alternatywą dla blatów z kamieni naturalnych jest połączenie materiału kamiennego z żywicą poliestrową, czyli konglomerat. Lekkość, możliwość łączenia bez spoin i zwiększona trwałość na uszkodzenia to podstawowe zalety tego typu rozwiązania. Naszym Klientom oferujemy również blaty ze spieku, posiadające bardzo szerokie możliwości zastosowania użytkowego i dekoracyjnego. Tym materiałem wykańczamy powierzchnie pionowe i poziome, tworząc aranżacje dopasowane do stylu każdego wnętrza.