Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Fronty meblowe

To właśnie fronty meblowe są głównym elementem dekoracyjnym naszych wyrobów. To od ich wykonania zależy w dużej mierze efekt końcowy całego wnętrza. Niezaprzeczalnie główną rolę odgrywają w meblach kuchennych, tworząc jej niepowtarzalny klimat. Oferujemy fronty meblowe w każdym stylu, przeznaczone do różnego rodzaju pomieszczeń, zróżnicowanych pod względem eksploatacji czy specjalnych wymagań. Oferujemy również fronty przemysłowe i sklepowe, odporne na wysokie temperatury, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne oraz substancje chemiczne, a dodatkowo łatwe w czyszczeniu.

Nasi Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy kolorów, wzorów i wykończeń, oraz z pośród wszelkich dostępnych na rynku rodzajów frontów meblowych. Doradzamy w wyborze odpowiedniego materiału na fronty szafek kuchennych, łazienkowych lub tych, przeznaczonych do użytkowania w specjalistycznych zakładach chemicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży meblarskiej jesteśmy w stanie przedstawić wszystkie zalety konkretnych rozwiązań, ale również problemy, z jakimi może wiązać się zastosowanie danego materiału. Dla miłośników naturalnego wzornictwa oferujemy klasyczne fronty drewniane lub fornirowane, charakteryzujące się znacznie wyższą trwałością na uszkodzenia i elastycznością wzornictwa. W nowoczesnych projektach zestawów mebli doskonale prezentować się będą fronty ze szkła tradycyjnego, laminowanego lub lustrzanego. Połysk czy mat? Sam zdecyduj o wykończeniu swoich mebli!