Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Meble i aranżacje firmy Meblox

Przez lata aktywnej działalności na rynku meblarskim wyposażyliśmy niezliczone ilości wnętrz w gustowne meble, pozyskując tym samym szerokie grono zadowolonych Klientów. Posiadamy doświadczenie w projekcie i wykonawstwie mebli do podstawowych pomieszczeń znajdujących się w każdym domu czy mieszkaniu, podejmowaliśmy się również realizacji wielu niecodziennych projektów mebli, przeznaczonych do intensywnej eksploatacji w szpitalach, sklepach czy instytucjach publicznych. Oferujemy projekty mebli na wymiar dostosowane do specyfiki wnętrza, oraz indywidualnych potrzeb ich użytkowników.

Spełniamy marzenia tych, którzy na wnętrze swojego domu lub firmy mają własną, niepowtarzalną wizję. Nie jesteś pewien, czy Twój autorski projekt mebli jest możliwy do realizacji? A może inna firma meblarska odmówiła jego wykonania? Serdecznie zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najdokładniej zrealizować Twój pomysł. W naszych realizacjach stawiamy przede wszystkim na jakość i estetykę wykonania, aby produkowane przez nas meble cieszyły swoich właścicieli nienagannym wyglądem przez długie lata.

U nas nie zamawiasz projektu mebli, których efektu końcowego nie jesteś pewien. Dojeżdżamy do naszych Klientów, zapoznajemy się ze specyfiką wnętrza, zbieramy wymiary, następnie przedstawiamy szczegółowy projekt wraz z jego wizualizacją. Gwarantujemy zadowolenie i terminowa realizację zlecenia.