Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Informacje o firmie Meblox

Od 2000 roku dostarczamy naszym Klientom zindywidualizowane projekty mebli na wymiar, dbając o nie tylko o najwyższą jakość wykonania, ale także o sprawną obsługę i terminową realizację każdego zlecenia. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem mebli na zlecenie osób indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych, które potrzebują nadać swojemu wnętrzu klasy i stylu, zachowując jednocześnie jego funkcjonalność. Doświadczeniu naszej firmy zaufały liczne szpitale, apteki, placówki oświatowe i handlowe, na których zlecenie wykonaliśmy trwałe blaty, funkcjonalne biurka czy pojemne szafy. Współpracujemy z pełnymi kreatywności paryskimi projektantami, którzy tworzą dla nas wyjątkowo stylowe, nowoczesne i luksusowe meble na każdą kieszeń. Firma Meblox zatroszczy się od podstaw o każdy, pojedynczy element Twojego mebla czy zabudowy.

Dzięki przynależności do sieci salonów meblowych Max Kuchnie możemy zaoferować naszym Klientom nie tylko meble dostosowane do indywidualnych potrzeb, ale także szeroki asortyment sprzętu AGD do wszystkich pomieszczeń. Działamy głównie na terenie Śląska i Małopolski, jednak z powodzeniem produkujemy również meble dla mieszkańców innych części Polski. Przez lata swojej działalności firma Meblox pozyskała grono zadowolonych Klientów w krajach takich jak Czechy, Francja, Niemcy czy Anglia. Wieloletnia, aktywna działalność na rynku meblowym firmy Meblox, własny park maszynowy oraz zaufani partnerzy stanowią gwarancje jakości świadczonych przez nas usług, potwierdzonych dodatkowo certyfikatami „Firma godna zaufania” i „Terminowa firma”. Otrzymaliśmy wyróżnienie jako wielokrotny laureat Orłów meblarstwa.

Kuchnia