Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Oddział Meblox w Balinie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą meblową – posiadamy 6 placówek, które specjalizują się w sprzedaży i produkcji mebli na zamówienie. Oddział w Balinie obsługuje klientów z województwa małopolskiego, oferując zabudowy w każdym stylu, czy to klasycznym, czy nowoczesnym. Wytwarza meble kuchenne, łazienkowe i do lokali użytkowych, na przykład do sklepów i instytucji.
Jako doświadczona firma meblowa zapewniamy bogaty wybór materiałów i wzorów. Ponadto gwarantujemy terminową realizację powierzonych zleceń.

Meble na wymiar

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz produkowaniem mebli na wymiar, które wyróżniają się wysoką jakością, estetyką oraz funkcjonalnością. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań — różnorodne materiały, kolory i sposoby wykończenia. Meble kuchenne tworzone na zamówienie to zawsze meble funkcjonalne, które sprawiają, że gotowanie i przebywanie w kuchni jest proste oraz przyjemne. Liczne szuflady i szafki projektujemy z myślą o potrzebach naszych klientów. Meble łazienkowe jednoczenie spełniają funkcję przechowywania i stanowią estetyczną dekorację wnętrza.

Jaką przewagę mają meble tworzone na wymiar, od tych dostępnych w sieciówkach? Nasze meble są ściśle zaprojektowane wedle Państwa oczekiwań i potrzeb. Dzięki dokładnej konsultacji wiemy, jak zadowolić klientów. Meble są idealnie dopasowane do metrażu danego pomieszczenia oraz do całej aranżacji domu lub mieszkania.

Czekamy na Państwa kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty w Balinie. Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych realizacji.

 

KONTAKT Z FIRMĄ MEBLOX, BALIN

MEBLOX PRODUKCJA BALIN

Pin  ul. Myśliwska 44a
          32-500 Balin

Kontakt

Telefon  570 333 010

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.