Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Meble kuchenne Czechowice-Dziedzice

Piękna, wytrzymałe, solidne i zachwycające! Właśnie takie są meble kuchenne Czechowice-Dziedzice, które wykonujemy na zamówienie dla wszystkich Klientów z województwa śląskiego. W ofercie znajdziesz także meble łazienkowe, a także te, doskonale nadające się do salonu, jadalni czy obiektów użyteczności publicznej – obsługujemy bowiem nie tylko Klientów prywatnych, ale także biznesowych, potrzebujących idealnie dopasowanych mebli do sklepów, hoteli, recepcji itp. Produkujemy meble na wymiar w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym, glamour, skandynawskim i klasycznym. Zapewniamy kompleksową obsługę. Dojeżdżamy do Klientów, aby zdjąć pomiary pomieszczenia, a następnie przygotowujemy projekt i wizualizację zabudowy meblowej. Produkowane przez nas meble są w pełni dostosowane do potrzeb użytkowników.

 

Spersonalizowane meble kuchenne

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją spersonalizowanych mebli kuchennych i łazienkowych. Marzenia i pragnienia Klientów zmieniamy w rzeczywistość — realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty, które zachwycą największych sceptyków! Pierwszym etapem zlecenia jest wnikliwa konsultacja, ponieważ pragniemy poznać Twoje potrzeby, gust oraz możliwości techniczne domu czy mieszkania. Następnie zajmujemy się projektem, w którym uwzględniamy każdy najmniejszy szczegół. Kolejnym krokiem jest stworzenie mebli kuchennych odpornych na wilgoć oraz dostarczenie ich pod wskazany przez Ciebie adres. Tworzone przez nas meble i zabudowy oparte są wyłącznie na wysokiej jakości komponentach. Podczas projektowania oraz produkcji mebli uwzględniamy Twój gust, cenę oraz metraż pomieszczenia. Zawsze staramy się połączyć estetykę z funkcjonalnością.

 

Odświeżanie wnętrza kuchni

Realizacje wykonywane są przez naszą firmę na terenie Czechowic-Dziedzic. Meble kuchenne realizowane są zawsze zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i preferencjami – oferujemy zarówno wersje zabudowy kuchennej klasycznej, stylizowanej, jak i nowoczesnej. Rozmawiając o projekcie, podpowiadamy nie tylko innowacyjne lub estetyczne propozycje, ale również poruszamy kwestie użyteczności i praktyczności gotowych systemów. W okolicy Czechowic-Dziedzic realizujemy także odświeżanie wnętrza kuchni, na przykład przez wymianę blatów lub frontów. Takie rozwiązanie oznacza poniesienie niższych kosztów, przy jednoczesnym wprowadzeniu udogodnień w obecnym układzie szafek. Tradycyjne, głębokie szafki kuchenne możemy wymienić na szuflady na wymiar, które ułatwią przechowywanie produktów lub akcesoriów kuchennych, a co za tym idzie, pozwolą utrzymać porządek.

 

Kontakt z firmą Meblox, Czechowice-Dziedzice

MEBLOX CZECHOWICE-DZIEDZICE

Pin Legionów 58

        43-502 Czechowice-Dziedzice

Kontakt

Telefon 519 352 131

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.