Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Meble na wymiar w Olkuszu

Salon meblowy w Olkuszu to jedna z dwóch placówek zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego. W asortymencie dostępne są eleganckie blaty i praktyczne szafki – zarówno do kuchni, jak i do łazienki, a wszystko to produkowane na indywidualne zamówienie.

 Jeśli szukasz mebli na wymiar w Olkuszu i okolicach, zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy MEBLOX. Warto to zrobić przede wszystkim dlatego, że zajmujemy się nie tylko profesjonalnym wykonywaniem zabudowy meblowej do domów prywatnych i punktów usługowych. Największym atutem naszej firmy jest fachowe doradztwo. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy już wiele bardzo udanych mebli kuchennych w Olkuszu i nie tylko. Z naszych usług korzystają także klienci spoza małopolski. Firma MEBLOX ma również siedzibę w Szczecinie, do której serdecznie zapraszamy osoby z Polski północnej.

Projektowanie i wykonywanie mebli to nasza specjalność, dlatego wystarczy, że powiesz nam, które aspekty są dla Ciebie najistotniejsze, a my zajmiemy się resztą. Przygotujemy dla Ciebie funkcjonalne meble do kuchni i do łazienki. Zadbamy o odpowiedni dobór blatów, frontów i dodatkowych akcesoriów.

Meble kuchenne w Olkuszu – wygoda i dobry styl

Jeśli planujesz zamówienie mebli kuchennych w Olkuszu i nie wiesz, jaki wariant najlepiej wpisze się w Twoje potrzeby, zachęcamy do przejrzenia naszych realizacji. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich kuchnię lub łazienkę, która najbardziej przemawia do Twojego gustu estetycznego. Jeśli jednak szukasz czegoś zupełnie innego, nie ma sprawy – zaprojektujemy dla Ciebie dokładnie takie meble, jakich potrzebujesz

Warte podkreślenia jest, że specjalizujemy się nie tylko w wytwarzaniu mebli do kuchni i łazienek. W naszej ofercie znajduje się także zabudowa meblowa do sklepów, aptek, szpitali i innego typu placówek. W projektach wykorzystujemy wysokogatunkowe materiały i akcesoria meblowe.

Kontakt z firmą Meblox, Olkusz

MEBLOX OLKUSZ

Pin Szpitalna 5

         32-300 Olkusz

Kontakt

Telefon  797 827 878

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.