Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Meble na wymiar – Szczecin i okolice

Oddział firmy MEBLOX w Szczecinie specjalizuje się w projektowaniu mebli do kuchni i łazienek. Nasze produkty wyróżniają się wysoką estetyką i oryginalnym designem, ponadto są niezwykle funkcjonalne. Zostały wyposażone w liczne szafki i szuflady do przechowywania rzeczy codziennego użytku. Klienci firmy MEBLOX mogą wybierać spośród różnorodnych materiałów i bogatej kolorystyki. Projekty powstają na podstawie wytycznych klientów, ponadto meble są idealnie dopasowane do każdego pomieszczenia. Szukasz firmy zajmującej się wykonywaniem mebli na wymiar w Szczecinie? Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Co w niej znajdziesz?

Przede wszystkim meble do kuchni i łazienek, które wykonujemy na podstawie indywidualnych zamówień klientów. To oznacza, że nie musisz kupować gotowych produktów. Zamawiając meble na wymiar w Szczecinie, w firmie MEBLOX, masz pełną kontrolę nad tym, jak będzie wyglądać gotowa zabudowa.

Meble kuchenne w Szczecinie – jak powstają?

Zawsze rozpoczynamy od stworzenia projektu, który jest wynikiem rozmowy projektanta z klientem. Na tym etapie opracowujemy dokładny wygląd poszczególnych mebli – ich kształt, wielkość, liczbę i rodzaj szuflad, drzwiczek i wszystkich pozostałych elementów. To także moment na wybór komponentów meblowych, czyli materiałów wykończeniowych, frontów, blatów i detali. Precyzyjnie stworzony plan działania pozwoli wykonawcom stworzyć dokładnie takie meble, jakie zamówiłeś.

Dlatego właśnie zamówienie mebli kuchennych w Szczecinie, w firmie, która zajmuje się ich kompleksową realizacją od A do Z, jest tak korzystnym wyborem. Wykonamy dla Ciebie meble o niemal dowolnym wyglądzie, wielkości i dodatkowym wyposażeniu. Dzięki temu możesz mieszkać wygodniej, ponieważ każdy element wyposażenia będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Zapraszamy do przejrzenia naszych realizacji. Z pewnością znajdziesz wśród nich ciekawe inspiracje.

 

KONTAKT Z FIRMĄ MEBLOX, SZCZECIN

MEBLOX ODDZIAŁ SZCZECIN

projektant Martyna Tekieli tel.

Telefon 661 294 788