Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Meble na wymiar Szczecin

Oddziały firmy MEBLOX zlokalizowane w całej Polsce umożliwiają prosty dostęp do usług Klientom z całego kraju. Pracując dotychczas główne na południu Polski, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność także o północ. Tak o to powstał oddział, zapewniający możliwość zrealizowania zamówień na meble na wymiar w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim. Specjaliści z tej siedziby specjalizują się w projektowaniu mebli do kuchni i łazienek, a także salonów, jadalni i obiektów użyteczności publicznej. Pomogą Ci także w realizacji remontu. W jaki sposób? Modyfikując istniejące już meble czy części zabudowy o nowe komponenty, takie jak fronty meblowe fornirowane lub drewniane czy blaty i płyty.

 

Meble na wymiar z krótkim terminem realizacji

Nasze produkty wyróżniają się wysoką estetyką i oryginalnym designem, ponadto są niezwykle funkcjonalne. Realizowane w Szczecinie meble kuchenne na wymiar z krótkim terminem realizacji wyposażamy w liczne szafki i szuflady do przechowywania rzeczy codziennego użytku. W zależności od preferencji, potrzeb i budżetu – możemy wykonać szuflady z cichym domykiem, szuflady ukryte, szafki cargo o dowolnej wysokości i szerokości lub niezwykle praktyczne rozwiązania do szafek narożnych.

Projektujemy także meble kuchenne do nietypowych wnętrz – wąskich, wysokich i ze skosami. Może dopasować styl zabudowy kuchennej do pomieszczeń połączonych z jadalnią lub salonem, by styl aranżacji aneksu kuchennego był spójny z pozostałymi meblami. Klienci firmy MEBLOX mogą wybierać spośród różnorodnych materiałów i bogatej kolorystyki korpusów, frontów i blatów. Projekty mebli kuchennych powstają na podstawie wytycznych dostarczonych nam na etapie składania zamówienia. Meble są idealnie dopasowane do każdego pomieszczenia. Na każdym etapie współpracy zapewniamy fachowe doradztwo, dzięki czemu możemy wykonać nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne meble – które pozwalają na wygodne przygotowanie posiłków i komfortowy dostęp do produktów spożywczych oraz naczyń i akcesoriów kuchennych. Jeśli szukasz firmy zajmującej się wykonywaniem mebli na wymiar w Szczecinie, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

 

Meble kuchenne na wymiar Szczecin

W firmie MEBLOX w Szczecinie realizacje zamówień na meble zawsze rozpoczynamy od stworzenia projektu, który jest wynikiem rozmowy projektanta z Klientem. Na tym etapie opracowujemy dokładny wygląd ergonomicznych mebli na wymiar – ich kształt, wielkość, liczbę i rodzaj szuflad, drzwiczek, a także wszystkie pozostałe elementy. To ostatni moment na wybór komponentów meblowych, czyli materiałów wykończeniowych, frontów, blatów i detali. Precyzyjnie stworzony plan działania pozwoli wykonawcom stworzyć dokładnie takie meble, jakie zamówiłeś. Nie musisz kupować gotowych produktów. Zamawiając meble kuchenne w firmie MEBLOX, masz pełną kontrolę nad tym, jak będzie wyglądać gotowa zabudowa. Doradzimy nie tylko optymalny układ poszczególnych szafek, ale i ułatwienia w dostępie do każdego zakamarka nawet najbardziej nieustawnego pomieszczenia.

Dlatego właśnie zamówienie mebli kuchennych na wymiar w Szczecinie, w firmie, która zajmuje się ich kompleksową realizacją od A do Z, jest tak korzystnym wyborem. Wykonamy dla Ciebie meble o niemal dowolnym wyglądzie, wielkości i dodatkowym wyposażeniu. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, które dostosują meble kuchenne do urządzeń wykorzystywanych w kuchniach – jak na przykład szafki z wysuwanymi półkami na roboty kuchenne czy ekspresy do kawy. Dzięki temu możesz mieszkać wygodniej, ponieważ każdy element wyposażenia będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

 

KONTAKT Z FIRMĄ MEBLOX, SZCZECIN

MEBLOX ODDZIAŁ SZCZECIN

projektant Martyna Tekieli tel.

Telefon 661 294 788