Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Meble na wymiar – Szczecin i okolice

Oddział firmy MEBLOX w Szczecinie specjalizuje się w projektowaniu mebli do kuchni i łazienek. Nasze produkty wyróżniają się wysoką estetyką i oryginalnym designem, ponadto są niezwykle funkcjonalne. Realizowane w Szczecinie meble kuchenne zostały wyposażone w liczne szafki i szuflady do przechowywania rzeczy codziennego użytku. W zależności od preferencji, potrzeb i budżetu klienta możemy wykonać szuflady z cichym domykiem, szuflady ukryte, szafki cargo o dowolnej wysokości i szerokości lub niezwykle praktyczne rozwiązania do szafek narożnych. Projektujemy także meble kuchenne do nietypowych wnętrz – wąskich, wysokich i ze skosami. Może dopasować styl zabudowy kuchennej do pomieszczeń połączonych z jadalnią lub salonem, by styl aranżacji aneksu kuchennego był spójny z pozostałymi meblami. Klienci firmy MEBLOX mogą wybierać spośród różnorodnych materiałów i bogatej kolorystyki korpusów, frontów i blatów. Projekty mebli kuchennych powstają na podstawie wytycznych klientów, ponadto meble są idealnie dopasowane do każdego pomieszczenia. Na każdym etapie współpracy dotyczącej mebli kuchennych w Szczecinie i okolicach zapewniamy fachowe doradztwo, dzięki czemu możemy wykonać naszym klientom nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne meble – które pozwalają na wygodne przygotowanie posiłków i komfortowy dostęp do produktów spożywczych oraz naczyń i akcesoriów kuchennych. Jeśli szukasz firmy zajmującej się wykonywaniem mebli na wymiar w Szczecinie, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Co w niej znajdziesz?

Przede wszystkim meble do kuchni i łazienek, które wykonujemy na podstawie indywidualnych zamówień klientów. To oznacza, że nie musisz kupować gotowych produktów. Zamawiając meble kuchenne w Szczecinie, w firmie MEBLOX, masz pełną kontrolę nad tym, jak będzie wyglądać gotowa zabudowa. Doradzimy nie tylko optymalny układ poszczególnych szafek, ale i ułatwienia w dostępie do każdego zakamarka nawet najbardziej nieustawnego pomieszczenia.

 

Meble kuchenne w Szczecinie – jak powstają?

W firmie MEBLOX w Szczecinie realizacje zamówienia na meble kuchenne zawsze rozpoczynamy od stworzenia projektu, który jest wynikiem rozmowy projektanta z klientem. Na tym etapie opracowujemy dokładny wygląd poszczególnych mebli – ich kształt, wielkość, liczbę i rodzaj szuflad, drzwiczek i wszystkich pozostałych elementów. Propozycję przedstawiamy klientowi, żeby mógł nanieść swoje poprawki lub zmiany – tym samym dopasował meble kuchenne do swoich oczekiwań i potrzeb. To także moment na wybór komponentów meblowych, czyli materiałów wykończeniowych, frontów, blatów i detali. Precyzyjnie stworzony plan działania pozwoli wykonawcom stworzyć dokładnie takie meble, jakie zamówiłeś.

Dlatego właśnie zamówienie mebli kuchennych w Szczecinie, w firmie, która zajmuje się ich kompleksową realizacją od A do Z, jest tak korzystnym wyborem. Wykonamy dla Ciebie meble o niemal dowolnym wyglądzie, wielkości i dodatkowym wyposażeniu. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, które dostosują meble kuchenne do urządzeń wykorzystywanych w kuchniach – jak na przykład szafki z wysuwanymi półkami na roboty kuchenne czy ekspresy d kawy. Dzięki temu możesz mieszkać wygodniej, ponieważ każdy element wyposażenia będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

 

Ergonomiczne i funkcjonalne meble kuchenne pomogą zagospodarować przestrzeń

Urządzając kuchnię należy zadbać nie tylko o jakość i trwałość mebli oraz dodatków, ale też funkcjonalność wszystkich elementów. Układ sprzętów i mebli kuchennych wpływa bowiem na usprawnienie pracy przy przygotowywaniu posiłków oraz zwiększa komfort osób przebywających w pomieszczeniu. Dlatego też nasza firma podczas projektowania kuchni skupia się też na ich ergonomii. Pozwala to zapobiec sytuacjom, w których użytkownicy chodzą w kółko szukając poszczególnych przedmiotów i mają wrażenie, że zostały one nieintuicyjnie rozmieszczone lub w kuchni jest mało miejsca i nie da się swobodnie po niej poruszać. Zasad dotyczących funkcjonalnego urządzenia pomieszczenia jest wiele, a my znamy je wszystkie i wykorzystujemy w swoich projektach.

Ergonomia odgrywa w kuchni znaczącą rolę, zwłaszcza gdy trzeba przygotować przyjęcie lub przygotować się do świąt lub rodzinnego spotkania. W dobrze zaprojektowanym pomieszczeniu praca przebiegnie sprawniej i w dodatku będzie mniej męcząca. Duże znaczenie ma układ mebli kuchennych, umiejscowienie zlewu, rozkład sprzętów AGD, a także wysokość blatu czy głębokość szafek i szuflad. Jeśli Twoja kuchnia będzie urządzona w odpowiedni sposób z łatwością znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, swobodnie będziesz poruszać się pomiędzy meblami i sprzętami, a co za tym idzie wszystkie prace wykonasz sprawnie oraz wygodnie. Również zmywanie naczyń oraz sprzątanie po gotowaniu będą komfortowe.

Zapraszamy do przejrzenia naszych realizacji. Z pewnością znajdziesz wśród nich ciekawe inspiracje. Oprócz mebli kuchennych znajdziesz w ofercie naszego salonu w Szczecinie również meble łazienkowe, do sypialni, salonu, a także szeroki wybór różnorodnych akcesoriów.

 

KONTAKT Z FIRMĄ MEBLOX, SZCZECIN

MEBLOX ODDZIAŁ SZCZECIN

projektant Martyna Tekieli tel.

Telefon 661 294 788