Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  570 333 010

Meble kuchenne w Tychach – nasza oferta

Planujesz zakup mebli kuchennych w Tychach? Postaw na zabudowę wykonaną na indywidualne zamówienie. Dlaczego warto?

Zamawiając meble na wymiar w Tychach, w firmie MEBLOX, możesz dokładnie określić, jak ma prezentować się Twoja wymarzona kuchnia lub łazienka. Każdą realizację rozpoczynamy od poznania potrzeb klienta. Doskonale wiemy, że nie ma dwóch takich samych wnętrz. W każdym z nich powinny zatem znaleźć się meble, które są dopasowane do potrzeb ich użytkowników. Chodzi między innymi o funkcjonalność i zadbanie o obecność poszczególnych elementów, ale nie tylko. Ogromne znaczenie ma także estetyka. Zamawiając meble kuchenne w Tychach, możesz wybierać wśród wielu atrakcyjnych blatów, frontów meblowych i detali, które sprawią, że będziesz mieszkać dokładnie tak, jak lubisz.

Meble na wymiar w Tychach – nie tylko kuchnie i łazienki

Meble do kuchni i łazienek to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Zajmujemy się również produkcją mebli dla placówek handlowych i oświatowych. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego oddziału w Tychach, jeśli poszukujesz doświadczonej firmy meblowej realizującej zlecenia na terenie całego województwa śląskiego. Działamy także w Małopolsce, między innymi w oddziałach w Chrzanowie i Olkuszu. Możesz wybrać lokalizację, do której masz najbliżej. W każdej z nich zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo w doborze mebli – zapraszamy.

Meble wytwarzane są na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że będą idealnie dopasowane do kuchni, łazienki i innego typu pomieszczeń, na przykład do biur i sklepów. Chętnie podejmiemy się realizacji zleceń o każdym stopniu skomplikowania.

 

Kontakt z firmą Meblox, Tychy

MEBLOX TYCHY

Pin Bielska 58

43-100 Tychy

Kontakt

Telefon 519 352 132

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.